zpět

Národní seminář Allkampf-Jitsu

České Budějovice 3. března 2007

Je pátek 2. března, blíží se polední hodina a já v očekávání sedím ve svém pokoji. Naše nepočetná chrudimská výprava (Tomáš Zajíc, Honza Dalecký) vyráží do Českých Budějovic na dlouho očekávaný národní seminář sebeobranného systému Allkampf-jitsu. Už je to přibližně rok, co Honza Michanek, náš kamarád a trenér, zahájil zde v Chrudimi výuku Allkampf-jitsu (dále jen AKJ). Od té doby jsme značně pokročili v našem "umění" a začali se pravidelně účastnit seminářů a soustředění, pořádaných v naší rodné vlasti, které nám rozšiřují obzor. A to nejen v oblasti tělesné, ale i v duševní.

Dnešek je tím slavnostním dnem, kdy můžeme takzvaně "vypnout" a věnovat se námi vybrané činnosti. Vzhledem k tomu, že Chrudim není zrovna centrem těchto akcí, musíme většinou dojíždět dlouhé kilometry. K našemu štěstí, má můj otec služební cestu do Prahy, takže máme urychlenou cestu a i plnější peněženku. V Praze nasedáme na metro a poté na vlak směr České Budějovice. Když konečně dorazíme na místo určení, vyzvedává nás Martin Herman, velevážený instruktor AKJ a veze nás do SKP (Sportovní klub policie). K našemu úžasu a štěstí máme dvě tělocvičny pouze sami pro sebe, z čehož vyplývá pestrý trénink s využitím bohatého vybavení tělocvičen. Druhý den ráno v 9 hodin Martin Matouš, náš hlavní instruktor pro AKJ v ČR zahajuje ceremoniálním nástupem seminář. Za účasti klubů z Českých Budějovic, Chomutova, Brna a Chrudimi se učíme, poznáváme a osvojujeme nové principy AKJ. Ve čtyřech trénincích, si můžeme vybrat ze čtyř okruhových témat.

Já s Honzou Daleckým využíváme každé chvíle k zdokonalení naší techniky karate, o přestávce cvičíme pod vedením Honzy Michanka mistrovské katy stylu Shotokan (Kanku-dai,Unsu a Empi).

Večer míříme všichni směr restaurace. Tato vize nás ostatně držela na nohou celý den. Konečně uspokojíme naše hladové krky, dospělí uhasí žízeň vychlazenými nápoji nejmenovaného druhu a všichni si společně užijí přátelskou atmosféru a plno zábavy. Bohužel všechno krásné někdy končí a tak se v nočních hodinách vracíme zpátky do SKP, kde si dopřejeme spánek. V neděli si brzy ráno balíme všechny naše věci a vyrážíme na zpáteční cestu a odpoledne se šťastně navracíme do Chrudimi. Unaveni, ale šťastni se chystáme na nový týden, který nám klade nové překážky a těžkosti do cesty, ale s našimi nově nabytými zkušenostmi jsme lépe připraveni.

Tomáš Zajíc
AKJ Chrudim


Fotogalerie

P3030011.jpgP3030027.jpgP3030045.jpg

P3040064.jpg

 

6. Krajský přebor mládeže v AKJ
Č.Budějovice

6. Krajský přebor mládeže v AKJ

termín: 23.11.2019

propoziceplakátdiplom

MĚSÍČNÍ E-KURZ
BEZPEČNĚ VE MĚSTĚ
ZDARMA!

Vložte jméno a email do formuláře a dostávejte celý měsíc návody, doporučení, řešení a strategii, jak se vyhýbat rizikům dnešních měst a jak předvídat nebezpečí.

ZAREGISTRUJTE SE!

*Email:
Jméno:
  
Vaše data jsou v bezpečí
SmartEmailing.cz

Naše videa

kanál: YouTube

Aktuality

6.KP mládeže v AKJ, Č.Budějovice

• on-line registrace je prodloužena do zahájení KP

více ... Kalendář, 21.11.2019

6.KP mládeže v AKJ, Č.Budějovice

• zprovozněna on-line registrace

více ... Kalendář, 3.11.2019

6.KP mládeže v AKJ, Č.Budějovice

• vloženy propozice, plakát a diplom

více ... Kalendář, 31.10.2019

Tiger Cup, Chomutov

• vloženy výsledky

více ... Zpravodaj, 19.10.2019

23. mistrovství ČR v AKJ, Č.Budějovice

• vloženy výsledky

více ... Zpravodaj, 19.5.2019

Národní přebor pro děti a mládež v AKJ, Most

• vloženy výsledky

více ... Kalendář, 8.4.2019

Kalendář akcí

• provedena aktualizace a doplnění kalendáře pro rok 2019

více ... Kalendář, 17.2.2019

Kalendář akcí 2019

• vložen návrh akcí na rok 2019

více ... Kalendář, 8.1.2019

Oficiální kontakt pro ČR

Ing. Martin Matouš

prezident Allkampf-Jitsu Česká republika

licenční zkušební komisař do 2.Danu AKJ

6.Dan Allkampf-Jitsu

724 701 942

e-mail: Martin Matouš

ChomutovČeské BudějovicePlzeňMilevskoMostNové HradyPísek
Stará BoleslavDomažliceBrnoStrakoniceTrhové SvinyNové StrašecíJaroměř
Vodňany

© Allkampf-jitsu ČR 2008

Zpět na začátek