zpět

Reportáž ze soustředění AKJ Chrudim

Letošní soustředění – letní tábor našeho klubu v Horním Bradle – Vršově ve dnech 28.6.- 5.7. 2008 se mimořádně vydařil. Počasí nám přálo, takže 58 členů klubu a přátel z Chomutova prožilo náročný a zajímavý týden.

O vedení tréninků a ostatních aktivit se postarali instruktoři Jan Štěpán – 3. DAN JKA karate, 7. kyu Allkampf-Jitsu (dále jen AKJ), Jan Michanek – 2. DAN WKF karate, 1. DAN Allkampf-jitsu, Naďa Štěpánová – 1. DAN JKA karate, Vít Ronovský – 1. DAN JKA karate, 7. kyu AKJ, Tomáš Zajíc – 3. kyu JKA karate, 4. kyu AKJ. S organizací soustředění a zdravotnickým dohledem pomohli Petra Wellendorfová, Jan Vlasák, Jakub Čepela, Klára Štěpánová, Káťa Štěpánová, Magda Hotrová a Lukáš Hergott.

Program byl velmi dobře zajištěn, trénovali jsme 3× denně, pro zájemce jsme přidali ještě večerní tréninky pod vedením Honzy Michanka, zaměřené především na boj na zemi. Přestože Honza přijel se zraněným kolenem, snažil se nám předat maximum ze svého umění a patří mu za to velké poděkování. Volný čas byl opět vyplněn hrami, soutěžemi a koupáním.

Velice zajímavá a poučná byla pondělní praktická ukázka práce a vybavení Vodní záchranné služby, kterou nám v prostorách místního koupaliště předvedl Honza Vlasák se svými kolegy z VZS Chrudim.

S napětím očekávaný středeční „Samuraj trek“ byl letos ještě náročnější, než ten loňský. Všichni účastníci jistě potvrdí, že si „hrábli“ až na dno svých sil. Do závěrečných bojů ve fightingu systémem každý s každým po náročných disciplínách, ve kterých nechybělo ani plavání, se probojovali Honza Vlasák, Tomáš Zajíc, Lukáš Hergott, Marcela Hýnarová a Gábina Korbelová. „Trek“ začal v 15 hodin a finálové boje skončily až po půlnoci. Vítězi se stali Tomáš a Marcela. Fakticky však zvítězili všichni účastníci, protože jejich nasazení a vůle odpovídaly opravdovým bojovníkům.

Ve čtvrtek čtrnáct karatistů složilo úspěšně zkoušky na další technický stupeň a pokročilo tak o malý krůček na své cestě karate-do.

Páteční turnaj ve fightingu (kombinace kopů, úderů, hodů, porazů a boje na zemi) podle váhových kategorií jsme kvůli špatnému počasí uspořádali v improvizovaných podmínkách jídelny a tělocvičny za velkého zájmu místních rekreantů. Urputné boje se neobešly bez zranění, která však nebyla vážná a zkušený zdravotnický tým poskytl kvalifikované ošetření. Především nejmladší členové klubu překvapili výbornými výkony.

Vyhodnocení všech disciplín a předání cen proběhlo v pátek před závěrečným táborákem. Posezení u táboráku bylo ve znamení výborných hudebních a „divadelních“ produkcí, při kterých jsme se dobře bavili.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem členům realizačního týmu a vyjádřit přesvědčení, že se opět příští rok sejdeme v Horním Bradle.

autor: Jan Štěpán, 3. Dan JKA karate


Fotogalerie

01.jpg02.jpg03.jpg

04.jpg05.jpg06.jpg

07.jpg08.jpg09.jpg

10.jpg11.jpg12.jpg

13.jpg14.jpg15.jpg

16.jpg17.jpg


 

Zkoušky od 15:00 - zrušeno
Plzeň

termín: 30.5.2020

Národní seminář AKJ
Chomutov

termín: 6.6.2020

propozice

URČENO POUZE PRO DOSPĚLÉ, INSTRUKTORY A TRENÉRY. KAPACITA OMEZENA NA 50 OSOB

Zkoušky 9. - 1.kyu
1. a 2.Dan
Chomutov

termín: 7.6.2020

Letní soustředění AKJ ČR a Fighting
Kounice (Zruč nad Sázavou)

termín: 1.8. až 8.8.2020

propozice

MĚSÍČNÍ E-KURZ
BEZPEČNĚ VE MĚSTĚ
ZDARMA!

Vložte jméno a email do formuláře a dostávejte celý měsíc návody, doporučení, řešení a strategii, jak se vyhýbat rizikům dnešních měst a jak předvídat nebezpečí.

ZAREGISTRUJTE SE!

*Email:
Jméno:
  
Vaše data jsou v bezpečí
SmartEmailing.cz

Naše videa

kanál: YouTube

Aktuality

Národní seminář AKJ, Chomutov

• zprovozněna on-line registrace
• vloženy propozice
URČENO POUZE PRO DOSPĚLÉ, INSTRUKTORY A TRENÉRY. KAPACITA OMEZENA NA 50 OSOB

více ... Kalendář, 21.5.2020

Kalendář akcí

• Do odvolání se ruší všechny akce Allkampf-Jitsu Česká Republika. Akce Kalendáře budeme obnovovat až pomine Nouzová situace v našem státě a bude to zdravotně a společenský přijatelné.

více ... Kalendář, 12.3.2020

Regionální seminář Nové Strašecí

• vložen článek do zpravodaje

více ... Zpravodaj, 24.2.2020

pravidla Fighting

• došlo k aktualizaci pravidel pro fighting, fighting fullcontact, grappling, duo system a hard kata

více ... Fighting, 19.2.2020

pravidla Fighting

• vložena nová verze pravidel pro fighting, lowkick, grappling, duo system a hard kata

více ... Fighting, 10.2.2020

Letní soustředění AKJ, Kounice

• zprovozněna on-line registrace

více ... Kalendář, 5.2.2020

Kalendář akcí

• aktualizace akcí na rok 2020
• letní soustředění - vloženy propozice

více ... Kalendář, 3.2.2020

Kalendář akcí

• aktualizace akcí na rok 2020

více ... Kalendář, 20.1.2020

Oficiální kontakt pro ČR

Ing. Martin Matouš

prezident Allkampf-Jitsu Česká republika

licenční zkušební komisař do 2.Danu AKJ

6.Dan Allkampf-Jitsu

724 701 942

e-mail: Martin Matouš

ChomutovČeské BudějovicePlzeňMilevskoMostNové HradyPísek
Stará BoleslavDomažliceBrnoStrakoniceTrhové SvinyNové StrašecíJaroměř
Vodňany

© Allkampf-jitsu ČR 2008

Zpět na začátek